top of page

2010 yılında kurulan SINELCON, Alman ve Türk firmalarına Türk ve Alman pazarlarına girme çabalarında destek veren Almanya merkezli bir danışmanlık firmasıdır. Bunun dışında SINELCON, finansman ve pazarlar bularak, Almanya ve Türkiye’de iş kurma ile ilgili sağlam fikirler de sağlamaya yardımcı olmakta; SINELCON enerji, insan kaynakları danışmanlığı ve sağlık sektöründeki yatırımlara yardımda bulunmaktadır. SINELCON ayrıca, yatırımcılar ve yeni kurulan firmalar için aracı görevi görerek, diğer olası yatırımcıların tanımlanmasında da yardımcı olmaktadır.

Akıllı, basit ve yenilikçi ürünleri sürekli teşvik eden SINELCON, Türkiye ve Almanya arasındaki iş ilişkilerini desteklemektedir. SINELCON, Alman pazarına girmek isteyen Türk firmalarına, ilk yapılandırmayı arzu edilen iş amaçlarına uyarlamaktan şirketin ticaret ve işlemleri ile ilgilenmeye kadar proaktif hizmet sunmaktadır.

Almanya’daki referanslarımız arasında Enexion, Hematrix, Advanova, Alba GmbH ve Creme 21 GmbH’yı sayabiliriz.

 

SINELCON Consulting merkezi, bir Dünya Şehri ve Almanya’nın finans merkezi olan Frankfurt am Main’in 15 kilometre kuzeyinde, Friedrichsdorf’tadır.

 

Daha fazla bilgi için lütfen www.sinelcon.de adresinden web sayfamızı ziyaret edin veya info@sinelcon.de adresine e-posta gönderin.

bottom of page